mokra karma z owadów

Wyświetlanie jednego wyniku

Akcesoria dla psa – wyprawka dla Twojego pupila

Trudno odpowiedzieć na pytanie, co dla psa jest najważniejsze. Zwolennicy długich spacerów powiedzą, że starannie dobrany zestaw spacerowy, inni powiedzą, że wygodny kojec, a czasem różne zabawki i szarpaki. Oczywiście, nie ma jednoznacznej odpowiedzi, dlatego warto obserwować swojego zwierzaka i na bieżąco reagować na jego potrzeby.

Wychodząc od podstawowych wymagań psa, konieczny będzie wybór odpowiedniej miski lub maty węchowej. Matę poleca się szczególnie dla psów aktywnych, szybko zjadających karmę, a także lubiących łączyć bodźce smakowe i zapachowe – np. Teriery. 

Zadbaj także o to, co znajdzie się w misce Twojego czworonożnego przyjaciela. Wysokowartościowa karma sprawdzi się idealnie u miłośników połączenia witamin, naturalnego składu i wołowiny. Naszą propozycją sprawdź tutaj.

Zestaw spacerowy, czyli szelki, obroża i smycz dla psa, to najczęściej używane elementy psiej wyprawki. Dobrze dobrane szelki nie powodują dyskomfortu psa podczas długich spacerów lub uprawiania sportu. Natomiast obroża dla psa świetnie sprawdzi się podczas treningów i szkoleń. 

Jeżeli jesteś świeżo upieczonym psim rodzicem, zapraszamy do skompletowania pierwszej wyprawki dla psa. Wymiana zniszczonej zabawki? Nie ma problemu! W kategorii dla psa znajdziesz szarpaki, patyki kawowe, a także piłki gumowe i sensoryczne. Staramy się z uwagą dobierać artykuły, aby były wytrzymałe, a przy tym składały się z naturalnych materiałów.

Tutaj znajdziesz także idealny prezent dla psiaka na święta, urodziny lub rocznicę adopcin. 

Niestety nie ma rzeczy niezniszczalnych. Niejeden czworonóg potrafi obudzić w sobie wilka podczas figli i uszkodzić zabawkę. Zwróć uwagę, aby Twój pupil nie zjadł elementu zabawki. Najważniejsze to zdrowie i bezpieczeństwo naszych ogoniastych przyjaciół!

Wychodzimy z założenia, że szczęśliwy pies, to także szczęśliwy opiekun, dlatego staramy się, aby jazzowe artykuły dla psów były wytrzymałe i urozmaicały codzienne, psie sprawy.