Akcesoria dla psa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Nasze akcesoria dla psów


Nasz sklep Jazz for Pets oferuje różnorodne akcesoria dla psów. Wśród nich można wyróżnić foteliki samochodowe, legowiska, pasy samochodowe czy poidełko spacerowe z filtrem. Prezentujemy akcesoria dla dużego psa, jak również produkty dla mniejszych pupili.


Foteliki samochodowe dla psa


Nasze foteliki samochodowe dla psa to najlepszy sposób na bezpieczną podróż z Twoim pupilem. Wyposażone są w bezpieczne szelki, które zapewnią Twojemu zwierzęcemu przyjacielowi maksymalny poziom bezpieczeństwa. Nasz sklep z akcesoriami dla psów oferuje foteliki, które są wygodne i wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu Twoje zwierzę może cieszyć się każdą podróżą.


Legowiska


Nasze legowiska dla psów są wygodne i wytrzymałe, dzięki czemu Twoje zwierzę może wygodnie spać w domu – takie akcesoria dla psa pozytywnie wpływają na samopoczucie pupila. Są wykonane z miękkiego i trwałego materiału, dzięki czemu Twój pies będzie czuł się bezpiecznie oraz komfortowo. Nasz sklep z akcesoriami dla psa posiada legowiska, które są łatwe w czyszczeniu i doskonale dopasowują się do wnętrza Twojego domu.


Pasy samochodowe dla psa


Akcesoria dla psa do samochodu dostępne w naszym sklepie to również pasy samochodowe dla psa. To najlepszy sposób, aby zapewnić swojemu zwierzęciu maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Są one wyposażone w regulowane szelki, które zapewnią Twojemu pupilowi maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa.